Hastalık Nedir?

Hastalık, kişisel negatiflerin veya çevresel negatif olumsuz duygu ve düşüncelerin insan vücudunda yol açtıkları enerjisel sistem bozukluklarıdır. Hastalık, insan bedeninde veya zihninde oluşan, rahatsızlık, sıkıntı, sorun, işlev bozukluklarına neden olan sebebi belli olan veya olmayan anormal durumlara genel olarak verilen isimdir.

HASTALIK NEDENLERİ

Hastalık, fiziksel semptomlar olarak tezahür etmeden önce enerjilerimizde ortaya çıkar. Hastalıkların %90 psikolojiktir. Yani bedenin olumsuz duygu ve düşünceleri yönünden kaynaklanmaktadır. %10'u ise genetik hareketler, ağır zorlama vb. dolayı çevresel faktörlerden kaza, sakatlanma gibi durumlardan oluşmaktadır. Aşırı sinir, öfke, üzüntü, korku ve takıntılar vücudunuzun bağışıklık sistemini (savunma sistemini) çürütür. Bu da vücudunuzun enerji giriş çakralarını ve enerji dolaşım sisteminizi bozar. Enerji sisteminin bozulduğu yerde ve noktalarda hastalık baş gösterir. Aşırı sinir, öfke, üzüntü, korku asit karbonlu hava gibidir. "Aklı ve ruhu zehirler, hastalıklara ve bazen ölümlere bile yol açabilir.

BÜTÜN OLUMSUZ DUYGULAR (NEGATÍF DÜŞÜNCELER) VÜCUDUN ENERJİ SİSTEMİNİN BOZULMASINA VE HASTALIKLARA NEDEN OLMAKTADIR.

Öfkelenmenin ve üzüntünün neden olduğu rahatsızlıklar; Felç, kalp krizi, kanser, nefes darlığı, tümörler, tansiyon, ağrılar, psikolojik rahatsızlıklar, depresyon, panik atak ve sayamayacağımız kadar doku ve organ hasarı yapabilir.

HASTALIK NEDİR