Bioenerji Seansları

Bioenerji; Sağlık sorunları, insanlarla ilişkiler, ruhsal sorunlar, kariyer ve mali gibi birçok problem için tavsiye edilen, seanslar ile arınma ve şifalanma yöntemidir. Hayatınızdaki sorunlardan kurtulup sağlığa, huzura, mutluluğa, bolluğa ulaşmanın yolu ancak bioenerji ile mümkündür.

Neden bioenerji seansları almalısınız ?

Hastalık, fiziksel semptomlar olarak tezahür etmeden önce enerjilerimizde ortaya çıkar. Hastalıkların %90 psikolojiktir. Olumsuz duygu ve düşüncelerin fizik bedene hastalık olarak yansımasından kaynaklanmaktadır. %10'u ise genetik,.çevresel faktörler, kaza,doğuştan veya sakatlanma, gibi durumlardan oluşmaktadır.

Olumsuz duygu ve düşünceler ciddi hastalıklara yol açabilir. "Aklı ve ruhu zehirler" .Bu da vücudunuzun enerji giriş çakralarını ve enerji dolaşım sisteminizi bozar. Enerji sisteminin bozulduğu yerde ve noktalarda hastalık baş gösterir. Depresyon, panik atak, anksiyete vb. sayamayacağımız kadar ruhsal ve fiziksel hastalıklara, doku ve organ kaybına sebep olabilir.

Var olmak ve çevremizdeki dünyayla etkileşim kurmak için enerjiye ihtiyacımız vardır. Aldığımız gıdalar dokuları yenilememize ve vücudumuzu "inşa etmemize" yardımcı olur. Ancak bu açıkça bizim için yeterli değildir. Gıdalardan varoluş için enerjinin sadece % 20'sini aldığımıza dair bilimsel araştırmalar vardır. O halde geri kalan %80 enerjiyi nereden alıyoruz ? Çakralarımız elektromanyetik alanla çalışırlar ve vücudumuz için gerekli olan enerjiye dönüştürürler.

Ruhsal, Zihinsel ve Fiziksel hastalıklarınız için dünyanın her yerinden bize ulaşabilir, online veya yüz yüze bioenerji seanslarımız ile kısa sürede etkili ve kalıcı olarak şifalanabilirsiniz.

Uzaktan Bioenerji Seansları Bilgiendirme Formu:

Uzaktan bioenerji seanslarımıza katılan danışanlarımıza aşağıdaki çalışmaların tümü uygulanmaktadır.

✓ Mevcut hastalıklarınıza şifa çalışması

✓ Çakralarınızı Dengeleme, Hizala ve Uyumlama Çalışması

✓ Aura Onarımı ve Güçlendirme İşlemi

✓ Bilinçaltı Kodlaması ile Psikolojik Hastalıkları Şifalandırma

✓ Anne Karni Şifası

✓ Atalarınızdan Gelen Karmik Bağları Şifalandırma

✓ Bolluk / Bereket Çalışması ve Blokajların Kaldırılması

✓ Sevgi Frekansı Yükseltme

✓ Meditasyon ve Olumlama Çalışmaları

✓ Enerji (Yıldız) yükseltme Uygulaması vb.

Uzaktan bioenerji seanslarımız, en kapsamlı ve en etkili olanıdır. Seansllarımıza başladığınız andan itibaren kendinizdeki değişimi ve mucizeleri fark edebilirsiniz.

Seans Saatleri: 10:00 - 23:00

Adres: Akşemsettin Mah. Samyeli Sok. No: 13 Eyüp / İSTANBUL

Whatsapp: +90 552 501 72 18

Telefon: +90 533 216 72 08